Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7204

Ungewöhnliches Etagerentischchen,

Ungewöhnliches Etagerentischchen, - Letní aukce

Italien, Mitte 19. Jh., Nuss- und Kirschholz ornamental sowie in Form von Bocksbeinen geschnitzt, Platte mit einer ovalen Marketerie in Nuss, Pappelmaser und Zinn, 144 x 67x 48 cm, Altersspuren, Platte rissig. (MIN/PZ)

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014