Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7056

Famille Noir-Deckelvase,

Famille Noir-Deckelvase, - Letní aukce

China, 19. Jh., Porzellan, farbig gemalter Fels mit Fasan, Blumen und Vögel, Höhe 43 cm, Hals restauriert, (Hr)

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Famille Noir-Deckelvase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014