Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7018

Pieta,

Pieta, - Letní aukce

alpenländisch 18. Jh., Marmor, Höhe 25 cm, minimale Restspuren einer polychromen Fassung, Altersschäden, ein Eck der Sockelzone mit Zehen des Christus fehlen, Nase Mariens beschädigt, (MC).

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Pieta,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014