Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Tablett,

Tablett, - Letní aukce

Silber, rund fassoniert, Dm. 33,5 cm, Gewicht 887 g, Firmenzeichen, Budapester(?) Dianakopfpunze ab 1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

30.07.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014