Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Dany, um 1960

Dany, um 1960 - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

Wiesenblumen, bezeichnet Dany,Öl auf Leinwand, 66 x 54 cm, gerahmt, (PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dany, um 1960

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014