Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

H. Emblad um 1900

H. Emblad um 1900 - Letní aukce

Große Fjordlandschaft, rückseitig alt betitelt "Komsdajfjord", signiert H. Emblad, Öl auf Leinwand, 70 x 104 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

H. Emblad um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014