Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Peter Stübinger

Peter Stübinger - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel

(Arzberg/Passail 1911 geb.) Der Schlern in den Dolomiten, signiert P. Stübinger, Aquarell auf Papier, 35 x 51 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Peter Stübinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014