Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

P. Delcour, 19. Jahrhundert

P. Delcour, 19. Jahrhundert - Letní aukce

"Er liebt mich, er liebt mich nicht", signiert, undeutlich datiert P. Delcour 1861 (?), Öl auf Holz, 30 x 23 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

P. Delcour, 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 30.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2014