Altschliffbrillant-Damenring
Gold 585, 5 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,55 ct, in Weißgoldfassung, 5,7 g, RW 63øG6
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Altschliffbrillant-Damenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Franz Josef I.
- Tasse mit Untertasse, Kaiserliche Porzellanmanufaktur, Wien um 1821/22,