Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "Maler u. Modell", links unten signiert und datiert F. Aigner (19)69, Tusch/Federzeichnung auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 16 x 21 cm, Wechselrahmen (CW) Ruf 450
Expert: Christian Wiesinger
06.08.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.08.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.07. - 06.08.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena: