Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5391

Adolf Frohner *

Adolf Frohner * - Umění, starožitnosti, šperky

(Groß Inzersdorf 1934-2007) "Figurale Darstellung", rechts unten signiert Frohner, nummeriert 9/25, Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 40 x 30 cm, Passepartout (CW) Ruf 240

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Adolf Frohner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.07. - 06.08.2014