Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5391

Hans Weibold *

Hans Weibold * - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1902-1984) "Landschaft", links unten signiert und datiert Hans Weibold 1966, Mischtechnik auf Papier, ca. 30 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Weibold *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.07. - 06.08.2014