Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5391

Jugendstil-Lampenschirm mit Metallfassung,

Jugendstil-Lampenschirm mit Metallfassung, - Umění, starožitnosti, šperky

um 1910, farbloses Glas, farbig und goldstaffiert, ornamentierte Messingfassung, Gebrauchsspuren, Höhe 33 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

06.08.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.08.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.07. - 06.08.2014