Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Erwin EXNER *

(Wien 1915 - 1995 Wagrain) "Der stolze Hahn" unten rechts signiert und datiert: Exner 1972, Öl auf Leinwand, ca. 79,5 x 54 cm, Rahmen beschädigt SW 500 - 700

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

31.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Erwin EXNER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.07. - 31.07.2014