Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Gisela PARZER *

Gisela PARZER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1890 - 1963) "St. Wolfgang am Wolfgangsee" unten links signiert und datiert: G. Parzer 1914, Wasserfarben, Deckweiß auf Papier, ca. 24 x 34 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt SW 400 - 600

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

31.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gisela PARZER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.07. - 31.07.2014