Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

3 Schälchen, China, 18. Jhdt.

3 Schälchen, China, 18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Porzellan, kobaltblau unter der Glasur floral und ornamental bemalt, eisenrote und goldene Überstaffage, Durchmesser ca. 12 cm, kleine Ausschartungen am Stand, berieben, Brandfehler

Expert: Margit Palka

31.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

3 Schälchen, China, 18. Jhdt.

Expert: Margit Palka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 31.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.07. - 31.07.2014