Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Brillant Ring

Brillant Ring - Schmuck

Weißgold 750, besetzt mit Brillanten zus. ca. 1 ct, RW 49, 8,8 g (Monogrammiert)øg8

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

06.08.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck
Datum: 06.08.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 25.07. - 06.08.2014