Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908 #

D. Jertovic

D. Jertovic - Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel und Design

(um 1985) Dorffest, signiert, datiert D. Jertovic 1984, Öl auf Leinwand, 35 x 45 cm, gerahmt, (PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

D. Jertovic

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel und Design
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.07. - 23.07.2014