Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Holo, Nzambi, Kultobjekt

Holo, Nzambi, Kultobjekt - Umění a starožitnosti

Männliche Figur in einem rechteckigen, beschnitzten Rahmen mit einer Vogelfigur bekrönt, Höhe 28,5 cm Provenienz: Kasongo-Lunda, Zaire. Lit. J. Cornet Arikanische Kunst -Weber Verlag S 96. Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Holo, Nzambi, Kultobjekt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.07. - 23.07.2014