Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Schilder Dialog 89, Lithographie in Farbe Nr. 39/280 undeutlich signiert verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.07. - 23.07.2014