Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Österreichisch, Mitte 19. Jhdt.

Österreichisch, Mitte 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Berglandschaft mit Dorf, See und Personengruppe" Feder-Tusche, laviert auf braunem Papier, ca. 12 x 18 cm, Passepartout, verglast, vergoldeter Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.07. - 24.07.2014