Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wandspiegel im Rokoko-Stil, 18./19. Jhdt.

Wandspiegel im Rokoko-Stil, 18./19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Holz geschnitzt, blattgoldgefasst, fleckiger Tafeleinsatz, Höhe ca. 79 cm

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

24.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 24.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.07. - 24.07.2014