Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1900

Maler um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

"Wernstein am Inn mit Blick auf Schloss Neuburg", Öl auf Leinwand, ca. 36 x 54 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.07. - 23.07.2014