Čís. položky 9999

Altschliffbrillant-Damenring

Gold 585, 5 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,55 ct, in Weißgoldfassung, 5,7 g, RW 63øG6

Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Altschliffbrillant-Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.07. - 23.07.2014