Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wiener Korb,

Wiener Korb, - Umění, starožitnosti, šperky

Silber, rund, floral durchbrochen gearbeitet, Dm. 22 cm, Gewicht 192 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, kleine Teile fehlen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

23.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Korb,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.07. - 23.07.2014