Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Konrad HUBER *

Konrad HUBER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Prien, Chiemsee 1920 geb.) "Sommerlandschaft" unten rechts signiert und datiert: Konrad Huber (19)79, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 49 cm, Passepartout, verglast

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Konrad HUBER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.07. - 17.07.2014