Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Thomas FISCHER *

Thomas FISCHER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1956 geb.) "Ohne Titel" unten rechts Monogramm: TF, rückseitig signiert und datiert: (19)79, Öl auf Leinwand, ca. 54 x 75 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Thomas FISCHER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.07. - 17.07.2014