Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Herbstwald, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 80 x 120 cm, gerahmt,(Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
16.07.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.125,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Alois Arnegger *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 16.07.2014 - 15:00 |
Prohlídka: | 10.07. - 16.07.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Cena:
EUR 1.520,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,-