Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Jean Krille

Jean Krille - Letní aukce

(Winterthur 1923-1991 Genf) Dorfansicht, signiert Krille, Öl auf Platte, 50 x 60 cm, gerahmt,(PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

16.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jean Krille

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 16.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.07. - 16.07.2014