Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Pal Udvary *

(Budapest 1900-1987) Venedig, signiert Udvary P., Öl auf Leinwand, 60 x 88 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Pal Udvary *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion - Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel/ Design
Datum: 16.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.07. - 16.07.2014