Čís. položky 7000

Carla CHLEBAROV *

Carla CHLEBAROV * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Norderney 1966 geb.) "Ohne Titel" Rückseite signiert und datiert: C. Chlebarov 1995, Öl auf Juteleinwand, ca. 135 x 135 cm SW 1100 - 1600

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

10.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carla CHLEBAROV *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.07. - 10.07.2014