Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Stahlstich, 19. Jhdt.

Stahlstich, 19. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Die kleinen Gratulanten" beschnitten, ca. 35 x 46 cm, Passepartout, verglast, Biedermeierrahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

10.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Stahlstich, 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.07. - 10.07.2014