Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7018

Stehender Engel,

Stehender Engel, - Starožitnosti, Obrazy

Italien 18. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst und vergoldet, Höhe 35 cm, Altersschäden und Fehlstellen,(MC).

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

07.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Stehender Engel,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2014