Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007

Louis Wöhner *

Louis Wöhner * - Um?ní a starožitnosti

(Coburg 1888-1958 München) Hintertux in den Ötztaler Alpen, Öl auf Leinen, signiert Louis Wöhner, 65 x 85 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

09.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Louis Wöhner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 09.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.06. - 09.07.2014