Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Jean Auguste Dominique Ingres

Jean Auguste Dominique Ingres - Starožitnosti, Obrazy

(1780-1867) Umkreis/Circle Studie einer stehenden weiblichen Figur, am Unterrand bezeichnet "Ingres", Bleistift auf Papier, 20,5 x 9,4 cm, gebräunt, leicht fleckig, o. Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Jean Auguste Dominique Ingres

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.06. - 07.07.2014