Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191

Aquarellist 20. Jhdt. *

Aquarellist 20. Jhdt. * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Die Kirche in Maria Rain", signiert, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 40 x 28,5 cm, gerahmt, verglast, Passep. stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Aquarellist 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.06. - 02.07.2014