Čís. položky 145

Hans Hiesberger *

Hans Hiesberger * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1938 geb.) "Landschaft", signiert Hiesberger Hans, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 46 x 63 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Hiesberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.06. - 02.07.2014