Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Jorge CASTILLO *

Jorge CASTILLO * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Pontevedra, Spanien 1933 geb.) "Der Regent" unten rechts signiert und datiert: (19)73, Radierung Nr. 72/75, Plattengröße ca. 39,5 x 49 cm, Lichtrand, Passepartout, verglast, beschädigt SW 300 - 400

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jorge CASTILLO *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.06. - 03.07.2014