Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantbrosche zus. ca. 2,10 ct

Diamantbrosche zus. ca. 2,10 ct - Schmuck Abendauktion

Gold 580, Silber, Altschliffbrillanten, und -diamanten, österr. Amtspunze 1872-1922, 6,5 g, in Etui, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

17.07.2014 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck Abendauktion
Datum: 17.07.2014 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.06. - 16.07.2014