Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Ella Rothe *

(Wien 1873-1963) Bauernhof in Mayerling, signiert R. Rothe, Kreide und Aquarell auf Papier, 34 x 47 cm, gerahmt, verso alter Klebezettel der Künstlerin, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ella Rothe *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 25.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.06. - 25.06.2014