Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 62

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Diamantring zus. ca. 0,50 ct - Schmuck Summersale

Gold, Weißgold, Rotgold 585, Brillanten, Achtkantdiamanten, tlw. im Altschliff, 10 g, RW 59øg10

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

03.07.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck Summersale
Datum: 03.07.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.06. - 02.07.2014