Čís. položky 114

Collier

Collier - Klenoty

Gold Weißgold 585 ein Altschliffbrillant ca. 0,25 ct Diamantrauten Länge ca. 46 cm Steckschließe ein Sicherheitsachter 4,6 g øG5

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

26.06.2014 - 17:00

Vyvolávací cena:

Collier

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.06.2014 - 17:00
Prohlídka: 16.06. - 26.06.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.