Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 123

Richard Peter Oberhuber *

Richard Peter Oberhuber * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Dellach, Kärnten 1906 geb., Ausbildung an den Akademien Wien und Mailand, Mitglied der Grazer Sezession) "Roma", signiert, datiert Oberhuber 75, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 33,5 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Richard Peter Oberhuber *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.06. - 30.06.2014