Čís. položky 107

Adolf Mayer*

Adolf Mayer* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Graz 1887-1967) Grazer Altstadtgässchen, signiert, datiert Adolf Mayer 1937, Öl auf Karton, Bildausschnitt 91 x 62,5 cm, bronzefarbiger, beschnitzter Holzrahmen, verschmutzt, Rahmenteile abgebrochen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Adolf Mayer*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.06. - 30.06.2014