Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 91

Zierschale/Vase

Zierschale/Vase - Um?ní, starožitnosti, šperky

aus Ungarischer Keramik, Marke Zsolnay/Pecs (Fünfkirchen), beige glasiert, farbiger Blumendkor, tlw. durchbrochen gearbeitet, am Boden gemarkt, nummeriert, 1. Drittel 20. Jahrhundert, Schalenrand gebrochen, repariert, Vasenmündung restauriert

Expert: Friedrich Reinbacher

30.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Zierschale/Vase

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.06. - 30.06.2014