Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53

Dietrich E. Cordes *

Dietrich E. Cordes * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Graz 1919-1991, Ausbildung unter F. Silberbauer, D. Pauluzzi und A. Wickenburg, war Mitglied des Werkbundes) Sitzender Mädchenakt, signiert, datiert COR 97, Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 98 x 43,5 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

30.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dietrich E. Cordes *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.06. - 30.06.2014