Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Albert Ernst Mühlig

Albert Ernst Mühlig - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Dresden 1862 geb.) "Birkhahnbalz", rechts unten signiert A. E. Mühlig, Mischtechnik auf Papier, ca. 42 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 260

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

25.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Albert Ernst Mühlig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 25.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.06. - 25.06.2014