Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Emmerich Sandig *

(Wien 1893-1973) Betitelt "Waldinterieur", links unten signiert und datiert E. Sandig 1953, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 44 x 40 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

25.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Emmerich Sandig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 25.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.06. - 25.06.2014