Čís. položky 7903

Max Pistorius *

Max Pistorius * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1894-1960) In den Dolomiten, signiert M. Pistorius, Öl auf Leinwand, auf Karton, 46 x 37 cm, gerahmt, (EK)

Expert: Mag. Eva Königseder Mag. Eva Königseder
+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

16.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Max Pistorius *

+43-1-515 60-421

eva.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 16.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.06. - 16.06.2014