Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Schipper, Österreich um 1930

Schipper, Österreich um 1930 - Starožitnosti, Obrazy

Die Jägerzeile 1830 (Praterstraße), betitelt, signiert Schipper, datiert 1931, Aquarell auf Papier, 28 x 41 cm, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.06.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Schipper, Österreich um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 16.06.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.06. - 16.06.2014